SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon power shot A590
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
64158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Canon ne gjendje shum te mire me 8MP dhe 4x15 optical zoom
dhe me charger apo bateri qe mund te mbushen perseri
Informata rreth publikuesit
Alb
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »