SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Playstation 2 - PS2
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
ID e produktit :
64186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony playstation 2 - i ri i pa perdorur bashk me 2 joystichka 2 jane origjinale dhe njera qe shihet ne fotot e gjelber eshte prishur + 1 memorycard + 1 cd origjinale, syrin e ka origjinal - e kam ble 95 euro tri me krejt pjest... kontakt email : al.beti.pz@live.com qofse ka bleres serioz ju dergoj edhe numrin
Informata rreth publikuesit
Betim
Prizren
11 Marsi Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »