SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PROAIM Wave-5P | KRAN PER KAMERE PRO | MODEL I RI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
64187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE PRODHUARA NE BRITANINE E MADHE!
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


PROAIM Wave-5P
- DIMENZIONE 7,5 - 9,5 - 10,5 METRA
- KRAN PROFESIONAL PER VIDEO KAMERA TE LEHTA DHE TE RENDA.
- PERKRAHE KAMERA DERI 21KG
- MODEL I RI DHE SHUME I QENDRUESHEM
- ME KREJT PAJISJET PERCJELLESE
- PRODHIM HONG KONG


linku ne youtube ->> www.youtube.com/watch?v=-Dpub7uUPWM 


pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »