SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY FDR-AX1 4K | KAMERE PROFESIONALE 4K | MADE IN JAPAN!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
ID e produktit :
64189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!

- JO REFURBISHED!

- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!

- TE GJITHA TE PRODHUARA PER BRITANINE E MADHE!

- BINDU VET!- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!www.facebook.com/pixelpro038 

CKA VJEN:

- AC-NB12A AC ADAPTERI

- AC-VL1 MBUSHESI I BATERISE

- HDMI KABLLO USB KABLLO

- PJESA E GOMES KU VENDOSET SYRI

- LENS HOOD

- A/V KABLLO SONY

- NPF970 BATERIASPECIFIKAT:

- XHIRIM 4K 3840 x 2160p ne 60FPS [FOTO PER SEKOND]

- 1/2.3" EXMOR 8.3MP CMOS SENZOR

- SONY G LENS me 20x ZOOM OPTIK

- MIKROFON TE INTEGRUAR & DUAL Pro XLR

- DUAL XQD SLLOTA PER XQD KARTELA per 4K

- XHIRIM XAVC-S FORMAT per 150 Mbps 4K

- XHIRIM 3 ND FILTERA & 5 FUKCIONE PER NGJYRA

- UNAZA TE NDARA per ZOOM, FOKUS & IRIS

- HDMI OUTPUT

- PERKRAH TEKNOLOGJINE - TRILUMINOS COLOR

pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »