SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PANASONIC X1000 | 4K | FULL HD | WIFI | MADE IN JAPAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '17
ID e produktit :
64190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- JO REFURBISHED!
- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!
- TE GJITHA TE PRODHUARA PER BRITANINE E MADHE!
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

www.facebook.com/pixelpro038 


- VIDEO 4K DCI & UHD
- SENZOR 1/2.3" MOS
- 2 PROCESORA VENUS
- OBJEKTIV LEICA DICOMAR 20x ZOOM OPTIK
- FOKUS INDIVIDUAL, ZOOM dhe IRIS NDARAS
- STABILIZER O.I.S, dhe HYBRID O.I.S.
- DISPLEJ - LCD ME TOUCH 3.5"INCH
- FORMATET - MP4, MOV, AVCHD
- XHIRON NE DY SD KARTA NJEKOHESISHT
- Wi-Fi / NFC
- GARANCION 1 VIT
- 2 KARTA SANDISK EXTREME PRO 32GB FALAS
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »