SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | SONY A6300 & A6500 | MADE IN JAPAN!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '17
ID e produktit :
64191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL
- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


> SONY A6500
- FOTO DHE VIDEO SUPER KUALITATIVE
- MUND TE KOMBINOHET ME CANON LENSA
- SENZOR - 24.2MP APS-C Exmor CMOS
- PROCESOR BIONZ X
- VIEWFINDER XGA Tru-Finder OLED EVF
- EKRAN LCD 3.0" LEVIZES ME TOUCH
- XHIRIM - UHD 4K Video & S-Log3 Gamma
- Full HD prej 1-120 fps
- STABILIZER 5-Axis SteadyShot INSIDE
- Wi-Fi dhe NFC
- AUTOFOKUS 4D me 425 PIKA Phase-Detect
- ISO 51200
- DERI 11FOTO PER SEKOND
- FATURE + GARANCION 12MUAJ
- MADE IN JAPAN
- LINK >> www.bhphotovideo.com/c/product/1289585-REG/sony_alpha_a6500_mirrorless_digital.html 


> SONY A6300
- SENZOR 24.2MP APS-C Exmor CMOS
- PROCESOR BIONZ X
- VIEWFINDER XGA Tru-Finder OLED EVF
- EKRAN LCD 3.0" LEVIZES
- XHIRIM - UHD 4K30FPS & FHD 120FPS
- Wi-Fi dhe NFC
- 4D FOKUS me 425 PIKA Phase-Detect
- DERI 11fps
- ISO 51200
- SHITET ME Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS Zoom
- FATURE + GARANCION 12MUAJ
- MADE IN JAPAN
- LINK >> www.bhphotovideo.com/c/product/1222773-REG/sony_soa6300bk_alpha_a6300_mirrorless_digital.html?sts=pi 
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »