SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PANASONIC AG-AC90 AVCCAM | FULL HD 60p | KUALITET SUPERIOR!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
ID e produktit :
64192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!

- JO REFURBISHED!

- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!

- TE GJITHA TE PRODHUARA NE BRITANINE E MADHE!

- BINDU VET!- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!www.facebook.com/pixelpro038 CKA VJEN NE KUTI:

- PANASONIC AG-AC90 AVCCAM

- BATERIA

- TELE PILOTI

- KABLLOT

- MBUSHESI I BATERISE

- RRYPI I KRAHUT

- MBAJTESIT E MIKROFONIT

- KAPAKET

+ 2 COPA SANDISK 32GB EXTREME SDHC

+ GARANCION

+ SUPER CMIMPANASONIC AG-AC90 AVCCAM

- TRE MOS SENZORA - 1/4.7" Full HD - 2.19 Mega Pixel

- LENS I FIKSUAR f/1.5 me 12x ZOOM

- 1920x1080 60p, 60i, 30p, 24p

- LENS me SHTRESEN NANO COATING [ELIMINON REFLEKTIMIN]

- DUAL SD - 2 SLLOTA PER SD KARTELA

- MONITOR 3.5INCH me 1 MILION NGJYRA

- STABILIZER SPECIAL "Five-Axis OIS" per XHIRIM ME DORE TE LIRE

- 25x DIGJITAL ZOOM INTELEGJENT

- AVCCAM HD OPCIONE XHIRIMI

- 2 XLR AUDIO INPUTA

- Dolby Digital AUDIO - 5.1ch/2 ch

- HDMI OUTPUT - HDMI 1080p/1080i/576p

pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »