SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY HXR-MC2500 + 1 SANDISK EXTREME 32GB | FULL HD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
64193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!
- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


Model i ri - Nentor 2014

Cka vjen:
- Sony HXR-MC2500 Video Kamera
- Mikrofoni
- Bateria Sony NPF570 L-Serie
- 2 Memorje Sandisk 32GB Extreme Class 10
- Mbushesi i baterise Sony AC-L100C
- Kapaket, Kabllot, Cd-te dhe Udhezuesi per Perdorim
- Garancioni


1/4" Exmor R CMOS Senzor
Objektiv Kend Gjere 26.8mm
Xhiron SD ne DV AVI Fajll
Viewfinder OLED 1.44 Milion Ngjyra
LCD 3inch FLIP UP me 921k Rezolucion
Wi-Fi edhe NFC te integruar
32GB Memorje te Brendshme
Sony Multi-Interface Hot Shoe
BNC Konektor ne Composite Output
Memorje SD Kartela ose Memory Stick
Reflektor te integruar
pixelpro 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »