SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON 7D MKII + 18-135 STM + SANDISK EXT PRO | MADE IN JAPAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
ID e produktit :
64195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KREJT PAJISJET VIJNE NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!

- JO REFURBISHED!

- JO PAJISJE TE IMPORTUARA PREJ TURQISE!

- TE GJITHA TE PRODHUARA NE BRITANINE E MADHE!

- BINDU VET!- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!www.facebook.com/pixelpro038 CKA VJEN NE PAKO 1

- CANON EOS 7D MK2 TRUPI

- SANDISK 32GB EXTREME PRO 95MB/s

- PAJISJET PERCJELLESE [Rrypi i krahur, Bateria, Chargeri, Kabllot]

= 1900 EUROCKA VJEN NE PAKO 2

- CANON EOS 7D MK2 TRUPI

- CANON EF 18-135 STM OBJEKTIV

- SANDISK 32GB EXTREME PRO 95MB/s

- PAJISJET PERCJELLESE [Rrypi i krahur, Bateria, Chargeri, Kabllot]

= 2100 EURO- SENZORI - 20.2MP APS-C CMOS

- PROCESOR - Dual DIGIC 6

- DISPLAY - 3.0inch Dot Clear View II LCD Monitor

- XHIRIM - Full HD 1080p/60 Video & Movie Servo AF

- AUTO FOKUS - Dual Pixel CMOS me Live View

- 65-PIKA FOKUSIMI - Cross-Type AF System

- ISO - 16000 deri ISO 51200

- SHPEJTESIA - 10 FOTO PER SEKOND

- TRUPI - MAGNEZIUM/ALUMIN

- GPS & KOMPAS DIGJITAL

049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »