SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fjalori i mjekesise se pergjitshme
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
ID e produktit :
64218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fjalori i Mjekesise se pergjithshme. Eshte botim i katert, i formatit A5, me kopertina te forta. Libri eshte shume i pershtatshem per ata qe meren me mjekesi dhe eshte ne gjuhen Angleze. Eshte mjaft voluminoz dhe i ka 1978 faqe. Libri eshte i ilustruar me fotografi dhe te gjitha jane foto me ngjyra.
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Ferizaj
044680370
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »