SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
blackberry porsche design
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '15
ID e produktit :
64228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes PORSCHE ne gjendje te rregullt dhe te pa perdorur te ri por nuk jane ne Paketim ne tel shkrun me shkronja te vogla NOT FOR SALE ** por tel jan original dhe testera te mire jo prei atyre te Dobet per ta jepim edhe Garancion cmimi eshte 700 euro dhe jane ne shitje Urgjente lus blersit te jane sa me te sinqert dhe te me shkruajn vetem me sms ne FB ose ne VIBER
www.facebook.com/gent.zogjani.71 
049 541 215
049 702 707
Informata rreth publikuesit
blackberry
049541215
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »