SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung galaxy s3 mini dhe samsung galaxy gio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '15
ID e produktit :
64553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
##shes samsung galaxy s3 mini per pjes si dhe samsung galaxy gio . samsung s3 mini osht krejt i mir edhe pak i perdorun ....defekt ka diqka mrena n pllak shkymet kajher edhe nuk i run fotot as kurgjo veq kush don me marr per pjes ...xhamin,touchin,baterin etj etj. samsung galaxy gio osht i perdorun punon mir si i ri .. telefonat i ndrroj me: i phone 5/5c me icloud ose me naj tel qe m pershtatet . qmimi n baz t marrveshjes##
Informata rreth publikuesit
albion
Mitrovicë
049346296
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »