SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fuçi-vozë te drurit per verë dhe raki
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '15
ID e produktit :
64568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojme fuçi-voze te drurit per vere dhe raki.
Prodhimet tona jane ga druri i bungut dhe jane me madhesi-vellime prej 10 20 30 50 100 200 300 500 lit si dhe te sistemit barrique (barik) me madhesi-vellime prej 115 225 400 lit
Informata rreth publikuesit
DPZ Beha-N
Rahovec
029 276 542
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »