SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet NextBook
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
ID e produktit :
64571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tablet Next Book , 4.0
4GB Memory + 16GB Sd Card
WiFi,Camera eBook store dhe shume aplikacione te tjera.
Nr.(viber) : 00377 45 609728
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qemail
Drenas
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »