SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
64607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motokultivator Super Special Green
Motori 4 taktësh diesel, 8-10KW, 3000 rr/min, ftohje me ajër
Ndezje me litar, opcionale gjysmë-automatike me çelës.
Ngjyra e gjelbër ose portokalli.
Friksioni, i thatë me një disk, me komandën përmes dorezës.
Ndërruesi i shpejtësisë: 6 shpejtësi, 4 përpara dhe 2 prapa.
Boshti i rrotave me diferencial, me mundësi blokimi dhe deblokimi të rrotave.
Frenat mekanike në të dy rrota, me funksion të ndarë ose të bashkëdyzuar përmes levave që ndodhen në dorezat për drejtim.
Shtysa ndihmëse: Boshti i shtysës së epërme me 3 shpejtësi 3000/1402/683 rrot/min. boshti i shtysës së kardanit me dy shpejtësi 892/542 rr/min. të gjitha të sinkronizuara.
Dorezat për drejtim: të përshtatshme në pozicione lartë e poshtë, si edhe në pozicione majtas – djathtas 180°.
Rrotat 6,50/80R12 (2 copë)
Mekanizmi i sigurimit: Motor-stop në momentin e humbjes së kontrollit në doreza për drejtim, motori fiket, ndalon aktivizimin e rrotofrezës gjatë vozitjes mbrapa.
Pesha e motokultivatorit me rrotofrezën është 245 kg.

web,.: WWW.FACEBOOK.COM/HAXHIJAHA 
web,.: www.haxhijaha.com 
e-mail,.; info@haxhijaha.com
Tel ,.: 029277305 telefonata mund te behen nga ora 8-16:00
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »