SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs i gjuhes Holandeze per bashkim Familjar
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
ID e produktit :
64613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kursi i gjuhes Holandeze tashme e 5 vite eshte duke u mbajtur edhe ne Mitrovice, pikerisht ne shkollen e gjuheve te huaja "Victoria School Plus Mitrovice" te interesuarit munden te lajmerohen ne adresen e dhene, dhe ne numrin : 049-262-229 ose ne numrin fix 049-262-944
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Ukshin Kovacica nr.6 - Qendra Afariste "Bahce" [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »