SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs i gjuhes Gjermane per bashkim Familjar
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
ID e produktit :
64617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kursi i gjuhes Gjermane tashme eshte duke u mbajtur edhe ne Mitrovice, pikerisht ne shkollen e gjuheve te huaja "Victoria School Plus Mitrovice" te interesuarit munden te lajmerohen ne adresen e dhene, dhe ne numrin : 049-262-229 ose ne numrin fix 049-262-944
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Rr. Ukshin Kovacica - Qendra Afariste "Bahce" [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »