SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qofte me spinaq
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
6483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perberesit:

-1/2 kg mish i grire,
-2 feta buke te ndenjur, te lagura dhe te shtrydhura,
-2 luge gjelle vaj ulliri,
-1 luge gjelle kos,
-1 luge kafeje kripe,
-1 kokerr veze
Per mbushje:
-1 kokerr qepe,
-1/2 kg spinaq

Pergatitja:

Pastroni spinaqin, priteni dhe skuqeni mire bashke me qepen. Te gjithe perberesit e tjere perzini mire. Brumin e formuar ndajeni ne copa ne madhesi te nje veze dhe me gishtin e madh hapini mesin. Fusni nga perzierja me spinaq dhe mbylleni prap. Rreshtojini ne nje tepsi te lyer me vaj dhe piqini ne furre me 180
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »