SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s Dubai Full Unlock 64GB 70 euro
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
ID e produktit :
65045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iphone 5s Dubai Full Unlock . Iphone eshte klasa e dyte e iphone prodhim per vendet Arabe. Ka te instaluar Facebook , Skype , Yahoo , Messenger por edhe ju mund te regjistroni aplikacione te tjera.iphone ka 64 GB dhe vjen bashke me kutine , degjuset , mbushesin .Eshte vetem 1 jave i perdorur . IPHONE kushton 70 euro , qmimi i diskutueshem . KONTAKTONI NE NUMRIN 044210977 ose ne viber +37744210977
Informata rreth publikuesit
alban-qerimi
[harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »