SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tavoline nga druri
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
ID e produktit :
65074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
tavoline e ndertuar me kombinim te drurit dhe metalit, ne gjendje shume te mire,,eshte blere ne lesna prodhim slloven
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albana
Prishtinë
044877630
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »