SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES FRIGORIFERIN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
ID e produktit :
65300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES FRIGORIFERIN I MARKES HELKAMA, FRIGORIFERI ESHTE MJAFT I RUAJTUR DHE PUNON SHKELQYESHEM, QMIMI I VOLITSHEM.
TEL: 049 608 360 DHE 044 223 492
Informata rreth publikuesit
Besi
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »