SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RIPARIM MOBILJESH (VIBER +37744924097)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
ID e produktit :
65315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA
KAUQ ,GARNITURA KOMPLET , GARNITURA SIMPOS ,SEPAREJA
TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA
TRE ULES,DY ULES,FOTELE
DHOMA TE FJETJES
KARRIKA TE TRYEZEZ
KARRIKA RESTORANI ,LOKALI
NDRRIM GERSHANEVE KAUQI
KARRIKA KOMPJUTERI
ULSE MOTORRI,SKUTERI....
PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVE
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj

PER ME SHUM HOLLSIRA DHE INFO MUND TI SHIHNI FOTOT DHE NR TELEFONI
RISI RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE ME SUPER QMIME 044924097 OSE VIBER +37744924097
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »