SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RIPARIM MOBILJESH ME QMIME SHUME TE LIRA 044117686 ose viber +37744924097
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
ID e produktit :
65317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA


KAUQ

GARNITURA KOMPLET

SEPAREJA

TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA

TRE ULES,DY ULES,FOTELE

DHOMA TE FJETJES

KARRIKA TE TRYEZEZ

KARRIKA RESTORANI ,LOKALI

KARRIKA KOMPJUTERI

ULSE MOTORRI,SKUTERI....
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj
PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVE

GJINDEMI NE PRISHTINE

PER ME SHUM HOLLSIRA DHE INFO MUND TI SHIHNI FOTOT DHE NR TELEFONI : 044117686
Informata rreth publikuesit
Mobileria
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »