SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iphone 4s 16GB
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
ID e produktit :
65325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe i ruajtur.
16GB
Informata rreth publikuesit
Pajtim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »