SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pull HD
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
ID e produktit :
65330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pull HD apo kamer spiune asht e ardhur nga austria e pa perdor asht me qip mickro 2 GB me mundesi rritje siq sihe edhe ne foto ben record foto dhe video deri ne 3H per mashum siqoje edhe foton dhe kontakto ne ket numer 049256072
Informata rreth publikuesit
valon
Pejë
+38649256072
kline [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »