SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDD 320 GB dhe 160 GB
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
ID e produktit :
65350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hard Driver Sata per laptop. Jan ne gjendje te rregullt te ruajtur dhe shume funksional.
Informata rreth publikuesit
Patrik
Klinë
049281554
Klina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »