SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 068 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
65357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi Moderne - Kodi 068

Dimensionet 11 m x 13 m

Kati përdhes (Kati i parë):
Garazhë për dy vetura
Dhomë e ditës
Kuzhinë
Dhomë e ngrënies
Dhomë Gjumi
Banjo me tushë kabinë

Kati parë (Kati i dytë):
Dhomë gjumi kryesore (me banjo, tushe kabine dhe garderobe brenda dhomes)
Dhomë gjumi për fëmijë
Dhomë gjumi për fëmijë
Dhomë gjumi për musafirë
Banjo me tushë kabinë

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »