SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Embelsire me biskota
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
6550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perbersit:

1.1 kilogram biskota,
2.1 liter qumshte,
3.100 gram kokos,
4.100gram rrush te thate,
5.250gr gjalpe,
6.1 luge gjelle kakao.

Pergatitja

Te gjitha keto vlohen dhe iu hidhen biskotave te cilat me pare i kemi thermuar dhe vene ne nje ene te thelle.Pasi i hedhim qumshtin e nxehte i japim formen e deshiruar dhe i fusim ne frigorifer per disa ore qe te forcohet me pas e lyejme me cokollate te shkrire.

Ju befte mire!
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »