SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet next7p12-g 7.0
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
ID e produktit :
65539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tabletin next7p12-g.

Ka kamere perpara dmth mundet me u perdore per skype. Bon edhe viber . Ka kabell per lidhjen me televizor HDMI si dhe mbushsin..

Processor Speed 1 GHz
Processor Core Single-core (1 Core)
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
+38649563254
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »