SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leçenik (krelan misri)
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
6555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përbërësit
-1kg miell misri
-3 tasa kos
-1 ajkë
-3 vezë
-200gr djath
-150gr puter të shrirë
-1lug gjelle kripë
-1 pak. pluhur pecivë

Udhezimet:

Mielli, kosi, vezët, kripa, djati dhe puteri i shkrirë perzihën mirë dhe zbrazën ne tepsi te lyer me yndyrë. Leçeniku pjekët afër 45 mn. në temperaturë prej 200 C dhe servohët me kosë, turshi, djathë etj

Ju befte mire
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »