SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 029 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
65644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane për Shtëpi Moderne – Kodi 029

Detalet:
Dimensionet: 15 x 13 m
Zona e përdorshme: 184.4 m²
Zona neto e kateve: 211.4 m²
Garazh: 27.01 m²
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 7.1 m
Kapaciteti: 495 m³

Përshkrimi:
Hartimi i kësaj shtëpie moderne dallon shum nga shtëpit tjera. Ka trupin në formë të kubit dhe detajet tjera dekorative nga guri e bëjnë këtë shtëpi që të ketë një pamje elegante.
Pjesa e brendëshme është e rehatshme dhe e bollshme. Kati përdhesë ka një përbërje të thjeshtë me zonën për qëndrim ditor që përmban dhomë e ndejës me oxhak te montuar, dhomë ngrënies dhe një kuzhinë shum funksionale. Kjo pjesë e shtëpisë hapet në terracën që gjendet në kopsht me anë të derës rrëshqitëse. Vlera e shtuar në këtë shtëpi është hyrje private për në kopësht nga dhoma e gjumit që ka të ndërtuar një dollap dhe banjon. Koridori kombinon me njëri-tjetrin të gjithë dhoma dhe zona e shtëpisë. Në katin e parë ka dy dhoma gjumi të mëdha, një sallë, një dollap të përbashkët të ndërtuar për veshjet dhe banjon. Një tjetër avantazh të një nga dhomave të gjumit është një hyrje për në tarracë që e bën këtë dhomë unike dhe origjinale.
Kjo shtëpi është e përkryer për ata që kërkojnë një shtëpi origjinale dhe të jashtëzakonshme që do të përshtaten një familje mjaft të madhe.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »