SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Chip +35 HP Audi, VW,Seat,Skoda, Ford
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
ID e produktit :
65653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chip per ngritjen e performances deri ne +35 HP

Kualiteti me i lart i ofruar ne treg deri me tani.

Ngritje te fuqise deri ne +35HP

Prodhuar per te gjitha modelet e motorit TDI PD Audi/VW/Seat/Skoda/Ford Galaxy (referoju listes) ku bene ngritjen e fuqis deri ne +35 HP, shton Turazh deri ne 70NM dhe ndikon ne uljen e shpenzimeve te Naftes (per deri sa automjeti vozitet normal) . Kjo pajisje eshte e prodhuara me konektort e produesit origjinal dhe hermetikisht i mbyllur me nje standard te lart dhe eshte kualiteti me i mire ne treg deri me tani. Ky produkt nuk do te afektoje apo interferoj me asnjë sistem te sigurise se motorit te automjetit.

Instalimi shume i lehte për 10 minuta ( me instrukcionet dhe foto kolor te prodhuesit) vec ngjite dhe grahi

Per me tepër lexoni specifikacioni ne foto, përshtypje e konsumatorëve dhe klipit ne youtube

Link 1:
www.youtube.com/watch?v=_6YNu351JUg 

Link 2:
www.youtube.com/watch?v=S6XP4e5JF3U 


Audi A2; A3; A4; A6
VW Bora; VW Golf IV; VW Golf V; VW Jetta; VW Lupo; VW Multivan T5; VW Passat; VW Polo; VW Sharan; VW T5; VW Transporter; VW Touareg; VW Touran
Skoda Fabia; Skoda Octavia; Skoda Superb;
Ford Galaxy;
Seat Alhambra; Seat Altea; Seat Cordoba; Seat Ibiza; Seat Leon; Seat Toledo;

Mirepres vetëm bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë
045328832
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »