SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tempomat Cruise Control SET per VW Golf, Skoda dhe Seat
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
ID e produktit :
65654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Komplet setin per Tempomat Cruise Control. Per ata qe nuk kane Tempomat mund tia shtojne atomjetit te tyre...dhe hek komen prej gazit...keri ec vet

Pajisja eshte per keto lloje te eturave si me poshte VW, Skoda dhe Seat.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Prishtinë
045328832
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »