SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s Gold
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
ID e produktit :
65880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet:Iphone 5s Gold ne gjendje prefekte optike dhe teknike.
049 20 25 30
Informata rreth publikuesit
Fidan
Mitrovica, Kosovo
Mitrovica, Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »