SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina Karrika Enterier Veranda Pushimore Shtepi Druri Pushimore Ulse Shporta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
ID e produktit :
65929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndërmarrja KENTI bënë Prodhimin sipas Porosisë dhe në Seri të Produkteve të ndryshme Dekorative nga Druri : Dysheme Dekorative për Pishina,Terasa,Kafiteri,Restorante . Shkalle Druri Dekorative. Mbuloja Pusi. Ulse per Parqe dhe Shporta. Tavolina dhe Karrika me Modele dhe Dimensione sipas Porosise dhe në Seri. Porta dhe Dyer te Oborrit. Garazhave nga Druri. Rrethoja Dekorative dhe Gilindera Dekorativ. Terasa Dekorative. Vazo për Lule. Pergola. Veranda. Kapriata dhe Konstruksione nga Druri,Lodra Per Femije ,Fasada Strukturale Druri

Me respekt,
Stafi i ndërrmarjes KENTI

tel:+386(0) 49815154
email: kenti.shpk@gmail.com
web: www.kenti.biz 
Faceboook: Fabrika e Drurit Kenti
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Kosovo
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »