SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krem çokollatë me spec të vogël
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
6593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përbërësit:
400 gr çokollatë që shkrin
200 ml ajkë e freskët
1 spec i vogël i freskët
1 qeskë e vogël me rigon të thatë
500 ml akullore me krem
Përgatitja:
Shkrije çokollatën brenda një tenxhereje të vogël së bashku me ajkën, pastaj lëre të ftohet derisa të bëhet një përzierje kremoze dhe e trashë. Grije specin e vogël me rigonin dhe përzieje me çokollatën. Shërbeje me akullore me krem.
Ju befte mire
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »