SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni Home V.I.P dekorime oborresh
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
6597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per patundshmeri HOME V.I.P merret me shitblerjen e pronave dhe ndertim projektim dizajnime te ndryshme tash e tutje RISI ne Kosov dhe Mal te Zi do te mirret dhe me punime te ndryshme si psh: stampime me stampa gome, letre, gome+resina, antike nga betoni sprucato, resina dhe suvatim i stampuar qe do te thote bejme rregullimin e oborreve, veshjen e mureve te ndryshem, si te shtepijave, rrethojave te ndryhsme, lokaleve, banesave, shkalleve, stubave, bazenave, garazhave etj.

Per te gjith ju qe kerkoni te dini me shume rreth punimeve tona dhe kerkoni te beni dicka te tille na kontaktoni ne numrat tane te telefonit:

049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »