SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes bubnje elektrike YAMAHA DTX EKSPRES III
Çmimi :
€799.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
ID e produktit :
66046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bubnje elektrike YAMAHA DTX EKSPRES II...Mund ti shihni dhe ti provoni qdo dite pune prej ores 11-21h...tel 044/163-114
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »