SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes kameren 4K ( BLACKMAGIC 4K ) per objektiva EF canon
Çmimi :
€2,399.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
ID e produktit :
66049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kameren 4K ( BLACKMAGIC 4K ) EF mount me shume pjese shtese.
+ 1 BATERI extra
+ 1 SUNSHIELD ( mbrojtes nga dielli )
+ 1 SSD KARTELE 120GB
+ 1 KARD RIEDER
+ 1 ADAPTER ( mund te punoje edhe me rryme direkt )
Mund ta provoni dhe testoni qdo dite pune prej ores 11-21h
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »