SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ECT SOLAR ( energjia diellore)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '15
ID e produktit :
66163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjme shitjen dhe montimin e panelave solare për përfitimin e energjis elektrike me anë te rrezeve diellore nga 50 Watt/h deri në 1 MegaWatt/h, si dhe të gjitha shërbimet tjera në fushën elektrike si shpërndarje të rrjetit elektrikë dhe çfarë do që keni nevoj në lidhje me energji elektrike, stafi ynë është profesional në krye me Inxhinierin e diplomuar dhe të çertifikuar në Gjermani.
Informata rreth publikuesit
ECT SOLAR
Vushtrri
044764191
Stanovc I Epërm [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »