SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
acer aspire v3 Intel core i5 3440m gjenerata e 3t-045631111
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
ID e produktit :
66164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
acer aspire v3 Intel core i5 3440m gjenerata e 3t /8gb ram/1000gb hdd//17.3 led hd/ 2 grafika hd4000+nvidia geforce 510m i pershtatshem per lojna dhe dizajna arkitektur etj
Informata rreth publikuesit
STAR TECH SH.P.K
Pristina
038 554 131
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »