SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Enersys | DataSafe Bateria | 12HX420+
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '15
ID e produktit :
66203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bateri pë UPS dhe Invertor
12HX420+
12 V
420 Wat
Pesha: 32.8 Kg
Dimenzionet (mm)
Gjatësia : 302 mm
Gjerësia: 175 mm
Lartësia: 227 mm
Informata rreth publikuesit
Computertrade-Enersys Batteries
Besianë
038570005
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »