SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reketa profesionale per tennis
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
ID e produktit :
66359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reketa (2, 35 euro secila) per tennis, te reja, me mbeshtjellese (2, 10 euro secila) - siq e shifni ne fotografi. Nje here te perdorura dhe vitet tjera vetem kane mbetur paperdore. Shiten veq e veq por jo pa mbeshtjelles (pra 35 E reketa + 10 E mbeshtjellsi)
Informata rreth publikuesit
Suzi
Prishtinë
044970373
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »