SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Violin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
ID e produktit :
66389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Violinen eshte ne gjendje shum te mir ka edhe nje mikrofis te montuar nga mbrenda, ka nje tingull te but dhe eshte leht te luash ne të- per me shum kontaktoni ne tel 044575812
Informata rreth publikuesit
emriemriemri
Fushë Kosovë
0000000000
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »