SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reklama Ndriquese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
ID e produktit :
66390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reklama ndriquese
1. Grmat shqip (abetarja gjuhes shqipe)
2. Deri 1800 grma per text, teksti ndryshon sipas deshires brenda 2 minutave
3. Ngjyre te verdhe dhe te kuqe (shifet naten deri 1.2 KM)
4. -35Celzius deri +45 Celzius punon pa problem
5. Ora, Temperatura dhe Data shfaqen ne mes shpalljes juaj
6. 3 madhesi te ndryshme reklames (vogel, mesme dhe e madhe)
7. Per pompa benzines, dyqane te vogla, per terheqje vemendje bleresve,
8. Harxhon me pak energji sesa nje poqe elektrike - sistemi LED (Light Emited Diod)
9. Leht transportohet
10. Ka keyboarding e vet qe te shkruhet/ndryshohet texti sipas deshires.
Texti animohet qe te shfaqet, grmat/numrat bijne, vijne nga anash, thehen, zhduken, sillen, etj.

Per demonstrim falas duhet te na vizitoni. Poashtu do i shifni madhesite dhe ngjyrat e ndryshme.
Informata rreth publikuesit
Suzi
Prishtinë
044970373
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »