SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4S
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
ID e produktit :
66524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj IPhone 4S me Iphone 5S.
Telefoni eshte i ruajtur, Full Unlock dhe ne gjendje te rregullt.

Pranon cdo kartele, VALA, zMObile apo IPKO.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
049337388
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »