SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG S4
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
ID e produktit :
66656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte shum mire per nga gjendja teknike dhe i ruajtur shum mire eshte i perdorur 5 muaj. Cmimi 210 Euro
Por bej edhe ndrim me 5s
Gent Berisha 049 695 048
Informata rreth publikuesit
Gentta
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »