SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor Massey Ferguson 4x4 044788728
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
ID e produktit :
66668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes masey Ferguson 3065 4x4 Esht Ne gjendje Krejtsisht Te Rregullt I Importuar Nga Zvicrra Esht 95 KualFuqi + 10 turbo Gjitsesi 105 Kual Fuqi Shpejtesi E Traktorit Esht 50 Khm/ I Punoj Te Gjitha Dritat Si Perpara Ashtu Edhe Mbrapa
Posedon Klim Per Ftohje Dhe Nxehje
Posedon Frigorifer per Ftohjen E Pijeve
Posedon Radi Per Degjimin E Muzikave
Me Nje Fjal Tip Top ësht Shum I Ruajtur Siq Esht Edhe Ne Foto ;) Postuar nëpërmjet celularit. 044 788 728
Informata rreth publikuesit
Tonni
Lipjan
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »