SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bëjmë shitjen e të gjitha llojeve të proteinave me porosi, origji
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
ID e produktit :
66848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë shitjen e të gjitha llojeve të proteinave me porosi, origjinale të firmës Biotech-USA nga Gjermania me qmime shumë të volitshme.
HyperMASS 500 1kg 14 Euro - Për rritje të kalorive, shtim peshe.
Iso WHEY ZERO 500gr 14Euro -Rritje të masës muskulare dhe mirmbajtjes së tyre
Protein FUEL 500ml 15Euro - Rritje të masës muskulare dhe mirmbajtjes së tyre.
100% Creatine Monohydrate 500gr 13Euro = Rritë performancën në ushtrime
Super FAT BURNER 120 tablets 14Euro = Djegës dhjami
L-Carnitine CHROME 500ml 14Euro - Djegës dhjami
Liquid BCAA 1000ml 15Euro - Jep energji dhe redukton lodhjen
Testabolic 60tablets 13Euro - Mbështet qëllimet e synuara në palestër


Na vizitoni në facebook: www.facebook.com/pages/Biotech-USA-Proteina/459077304213291 
Nr: 0037745 532 863 Viber
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Fushë Kosovë
045532863
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »