SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DRON Per Fluturim
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
ID e produktit :
66983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Droni esht ne gjendje te regullt ai ben fotografi po ashtu ai dhe ben video naten shihet mjaft qart sepse ka drita po ashtu ka nje mekanizem qe ben rotullimin 360•(shkall)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
Madrid, Spain
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »